Ogłoszenia Na XXXIV Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata - 27 XI 2023

1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, kończymy rok liturgiczny. Po Mszy św. o godz. 1100 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Chrystusowi Królowi.
2. Odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu Poświęcenia przy spełnieniu pozostałych koniecznych warunków.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek idę do chorych o godz. 1000 Msza wynagradzająca o 1600. Spowiedź od 1530. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 830 , następnie różaniec i adoracja.
4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Na każdej Mszy św.  poświecenie opłatków. Poświęcony opłatek z własnego kościoła jest znakiem budowania jedności wspólnoty parafialnej.
5. W przyszłą Niedzielę będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza. Prośba by ni wrzucać do kontenera żywych kwiatów można je stawiać za kontener.
6. Roraty w Adwencie o godz. 645.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
9.  W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Roberta Morawskiego i śp. Zbigniewa Wyszyńskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…