Ogłoszenia Na XXXIII Niedzielę Zwykłą - 19 XI 2023

1.Dziś przeżywamy Światowy dzień Ubogich. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
2. Po Mszy św. o godz. 1100 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i rodziców.
3.W przyszłą niedzielę Ostania Niedziela Roku Liturgicznego. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy świętej o godz. 1100 wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówienie Aktu poświęcenia za który można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.
4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
5. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.