Ogłoszenia Na XXXII Niedzielę Zwykłą - 12 XI 2023

1. Dziś przeżywamy XV Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. W tym roku uwagę kierujemy na Bliski Wschód. Niech nasze modlitwy i ofiary będą dla nich konkretną pomocą i znakiem łączności ze wszystkimi, którzy cierpią dla imienia Chrystusa na całym świecie. Po Mszach zbiórka do puszek na powyższy cel.
2. Po Mszy św. o godz. 1100 zapraszam na koncert Patriotyczny.
3. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.
4. We wtorek, 14 listopada obchodzona jest rocznica poświęcenia naszego kościoła. Każda świątynia obchodzi w ciągu roku szczególne uroczyście dwa dni: dzień swojego patrona i dzień swojej konsekracji. Dzień poświęcenia kościoła jest dniem jego oddania na wyłączną własność Panu Bogu, by był on miejscem modlitwy dla parafialnej wspólnoty i miejscem sprawowania kultu.  42 lata temu ks. Bp Bogdan Sikorski konsekrował tę świątynię
5. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i rodziców.
6. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam mieszkańców Latoszka do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.