Ogłoszenia Na XXVII Niedzielę Zwykłą - 08 X 2023

1. Od dziś można składać intencje na przyszły rok i kartki na wypominiki.
2. trwa październik miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałki i sobote po Mszy św. porannej, a od wtorku do piatku o godz. 16.30. Zapraszam do modlitwy różańcowej, którą tak bardzo umiłował Św. Jan Paweł II.
3. W piątek 13 X po Różańcu o godz. 17.30 procesja Fatimska, następnie Msza Św.
4. W sobotę Dzień Edukacji pamietajmy o Nauczycielach i Pracowanikach szkół, którzy obchodzą świeto. Wspieramy ich naszą życzliwością, a przede wszytskim modlitwą.
5. W sobotę od godz. 11.00 do 13.00 zapraszam mieszkańcó Latoszka do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.
6. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i rodziców, po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży przygotowującej sie do sakramentu Bierzmowania.
7. W przyszłą niedzielę, obchodzimy Dzień Papieski. tradycyjnie w tym dniu przed kościołami przeorowadzone są zbiórki do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga finansowo młodzieży zdolnej, a pochodzącej z ubogich rodzin, w kontynuowaniu nauki przez fundowanie stypendiów.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzezc naszej wspólnoty parafialnej, Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
10. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Iwonę Kowalewską wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.....