Ogłoszenia Na XXIX Niedzielę Zwykłą - 22 X 2023

1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Światowy Tydzień Misyjny, pod hasłem: „Misje sercem Kościoła”. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone są na misje.
2. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej, a od wtorku do piątku i w niedzielę o godz. 1730. Dla dzieci różaniec od wtorku do piątku o godz. 1630.  Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej.
3. We wtorek na Mszy św. o godz.1800 ks. Bp Romuald Kamiński udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.
4. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam mieszkańców Rybienka do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.
5. W przyszłą niedzielę na godz. 1100 zapraszam dzieci w strojach Świętych na uroczystą Mszę św. Dzieci, rodziców, młodych i starszych! Każdego, komu bliscy sercem są nasi patroni. Przygotujcie stroje ulubionych świętych lub tych, którzy patronują Wam imiennie. Zachęcam też dorosłych do przebrania się za ulubionego świętego. Niech rośnie nasza wiara oraz świadomość, że niebo jest dla każdego z nas i że nikt nie idzie tam sam!
6. Od 1 listopada Msze św. wieczorne odprawiane będą o godz. 1600.
7. 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. O 900 w kościele, o 1100 na cmentarzu i o 1600 w kościele.
8. 2 listopada Dzień Zaduszny. W tym dniu Msze Św. o godz. 900 w kościele, 1200 na cmentarzu 1600 w kościele. 1 i 2 listopada po Mszy św. na cmentarzu procesja żałobna z wypominkami za polecanych naszej modlitwie zmarłych.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10.Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy