Ogłoszenia Na XXIV Niedzielę Zwykłą - 17 IX 2023

1. Dziś, 17 września przypada 57 Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się za ludzi pracujących w mediach, aby w prawdzie służyli Ojczyźnie i Narodowi. Przypada również 84 rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Nie zapominamy o tym tragicznym wydarzeniu w naszej historii i modlimy się za ofiary oraz o pokój na świecie.
2. Po godz. 1100 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. Po Mszy św. Wieczornej zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania.
3. Jutro 18 IX święto św. Stanisława Kostki, modlimy się za dzieci i młodzież.
4. W sobotę na godz. 1000 zapraszam na spotkanie młodszych ministrantów i kandydatów na ministrantów.
5. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam mieszkańców Osiedla Latoszek do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.