Ogłoszenia Na XXIII Niedzielę Zwykłą - 10 IX 2023

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na nasze Seminarium Duchowne.
2. Dziś z całym Kościołem, a zwłaszcza jako Kościół Polski, przeżywamy bezprecedensową beatyfikację - bo całej Rodziny Ulmów, która została zamordowana przez Niemców za ukrywanie Żydów 24 marca 1944. Ciesząc się z nowych naszych polskich Patronów, z ufnością przyzywajmy Ich wstawiennictwa!
3. Wszystkich pierwszoklasistów ze szkoły podstawowej zapraszam dzisiaj z tornistrami i przyborami szkolnym na uroczyste błogosławieństwo i poświęcenie podczas Mszy Św. o godz. 1100. Przypominam rodzicom, że edukacja szkolna i katechetyczna powinna być przedmiotem ich szczególnej troski. Podczas ślubowania małżonkowie zobowiązywali się do katolickiego wychowania potomstwa.
4. Siostry Loretanki zapraszają dzisiaj na Odpust Matki Bożej Loretańskiej do Loretto, Mszy św. o godz. 1300 będzie przewodniczył  ks. bp Leon Dubrawski z Ukrainy.
5. W środę 13 września po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją ze świecami. Serdecznie zapraszam.
6. W czwartek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W piątek Święto Matki Bożej Bolesnej,
7. W sobotę na godz. 1000 zapraszam na spotkanie młodszych ministrantów i kandydatów na ministrantów.
8. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.
9. W przyszłą niedzielę po godz. 1100 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. Po Mszy św. Wieczornej zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania.
10.Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
11.Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.