Ogłoszenia Na VI Niedzielę Wielkanocną - 05.05.2024r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 Nabożeństwo Adoracyjne, będą zbierane również ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
2. Dzisiaj o godz.1500 będzie odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego za ś.p. Ewę Ciunkewicz.
3. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 1730. A w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej. Serdecznie zapraszam.
4. Od Poniedziałku do  środy przed Wniebowstąpieniem Pańskim Kościół modli się o błogosławieństwo Boże dla rolników, prosimy o dobre plony, by nikomu nie brakowało chleba naszego powszedniego.
5. We wtorek 7 maja rozpoczniemy Nowennę do św. Andrzeja Boboli – patrona Polski będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny.
6. We wtorek o godz .1900 pierwsza próba dla dzieci przed Uroczystością Komunii św.
7. W środę 8 maja Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.
8. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Św. przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
9. Następna Niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy św zapraszam rodziców kl II na spotkanie w sprawie I komunii św. w przyszłym roku.
10. Informuję, że Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 19 maja o godz. 1230.
11.Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
12.Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
13.Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.