Ogłoszenia Na V Niedzielę Wielkiego Postu - 17.03.2024 r.

1. Dzisiaj i w Niedzielę Palmową po Mszach św. będą zbierane ofiary na kwiaty do Grobu Bożego. Bóg zapłać.
2. W głębokim przeżywaniu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1530 i ostatnia Droga Krzyżowa, najbliższy piątek o godz. 1830 która przejdzie ulicami naszej parafii zapraszam do uczestnictwa ze świecami. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 1630 i 1730.
3. W naszym kościele stoi kosz do którego można składać dary, które zostaną przekazane dla potrzebujących z naszej parafii Bóg zapłać.
4. We wtorek Uroczystość św. Józefa – patrona Kościoła, mężczyzn i rodzin.
5. W piątek Msza św. o godz. 1800, następnie Droga Krzyżowa.
6. W sobotę o godz. 1000 zapraszam na spotkanie ministrantów.
7. Przyszła Niedziela to Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej Mszy św. Na Mszy św. o godz.1100 procesja z palmami, po Mszy św. spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.