Ogłoszenia Na IV Niedzielę Zwykłą - 28.01.2024 r.

1. W piątek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – Święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w godzinach: 900, 1600 i 1800 . Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Siostrach i braciach zakonnych. Podczas każdej Mszy – poświęcenie gromnic. Taca na zakony klauzurowe
2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o dobre święte i liczne powołania kapłańskie zakonne i misyjne od 1530 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W piątek idę do chorych o godz. 1000 Msza wynagradzająca o 1800. Spowiedź od 1530. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 830 , następnie różaniec i adoracja.
3. Osoby, które z różnych powodów nie mogły spotkać się na wspólnej modlitwie i błogosławieństwie domu a chciałyby zaprosić księdza mogą zgłosić się do zakrystii w celu ustalenia terminu.
4. W sobotę o godz. 1000 zapraszam chętnych do rozbierania choinek, szopek i dekoracji świątecznych oraz sprzątania kościoła.
5. Przyszła niedziela to I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 1100 Nabożeństwo Adoracyjne.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała Wami.
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni numer tygodnika „Idziemy”.