Ogłoszenia Na IV Niedzielę Adwentu - 24 XII 2023 r

1. Dzisiaj, Msze św. tylko do południa, W dniu dzisiejszym zachowajmy tradycyjny post o północy Pasterka. Taca na Fundusz Obrony Życia.
2. Bóg zapłać wszystkim, którzy się przyczynili do dekoracji i sprzątania kościoła na święta oraz panu Adamowi Kisielewskiemu, który ofiarował choinki.
3. W piątek zostały rozwiezione paczki do potrzebujących naszych parafian, resztę darów przekażemy do domu pomocy w Niegowie. Bóg zapłać wszystkim za dar serca.
4. W poniedziałek - Uroczystość Bożego Narodzenia Msze Św. jak w każdą Niedzielę.
5. We wtorek 26 grudnia drugi dzień świąt – porządek Mszy Św. jak w Niedzielę. Taca na budowę świątyń w naszej diecezji.
6. W środę 27 grudnia Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu święcimy wino podczas Mszy Św.
7. W niedzielę 31 grudnia ostatni dzień roku 2023 – Uroczystość Św. Rodziny, na każdej mszy św odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. O godz. 1600 specjalne nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
8. Wizyta duszpasterska – kolęda rozpocznie się po Świętach Bożego Narodzenia. Tradycyjnie od Grądów. Ofiary w trakcie kolędy będą przeznaczone na witraż w oknie na chórze. Bóg zapłać.
· 27 XII śr od godz. 1000 – I ks. Grądy i Rzeczna , od 1000 II ks. Chabrowa
· 28 XII
czw.  od 1000 Powstańców – Drogoszewo od końca do kanałku
· 29 XII pt od 1000 Powstańców – od kanałku do kapliczki
· 30 XII so od 1000 Szczęśliwa od nr 1 do końca
· 2 I wt od 1600 I ks Mała i Malinowa, II ks Jesienna, Rybacka, Bajkowa, Dobra
· 3 I śr od 1600 I ks Jagiellońska Zaciszna Al. Wolności Drogoszewo II ks Al. Wolności Rybienko nr od 1 nieparzyste
· 4 I czw I ks Latoszek nr nieparzyste II ks Latoszek parzyste
· 5 I pt od ok 1700 Al. Wolności parzyste

Bardzo proszę rodziny, aby przyjechały po księdza.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
10.Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała Wami.