Ogłoszenia Na III Niedzielę Zwykłą - 21 I 2024 r.

1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego, zachęcam by wziąć do ręki Pismo Święte i przeczytać fragment, Słowa Bożego w domu.
2. Przypada również Dzień Babci, a w poniedziałek 22 stycznia, Dzień Dziadka!  Modlimy się za nasze Babcie i Dziadków, prosząc dla żyjących o zdrowie i długie lata życia, a dla zmarłych o szczęśliwą wieczność.
3. Do czwartku trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
4.Porządek wizyty duszpasterskiej – kolędy. Ofiary w trakcie kolędy będą przeznaczone na witraż w oknie na chórze. Bóg zapłać.
· 22 I pon od 1500 I ks Sobieskiego Batorego Al. Wolności Drogoszewo II ks Słowackiego Graniczna
· 23 I wt od 1630 I ks. Jagiellońska Zaciszna II ks. Malinowa Mała
Bardzo proszę rodziny aby przyjechały po księdza.
5. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę, spotkania i ofiary złożone podczas kolędy. Osoby, które nie mogły się spotkać w wyznaczonym czasie można się umówić indywidualnie na błogosławieństwo domu i rodziny w zakrystii.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała Wami.
7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni numer tygodnika „Idziemy”.