Ogłoszenia Na III Niedzielę Adwentu - 17 XII 2023 r

1. Dzisiaj, na mszy św. o 900 harcerze, przyniosą do naszej świątyni światło betlejemskie.
2. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 1100 spotkanie dla dzieci przygotowujących się
do I komunii św. i ich rodziców.
3. W kościele jest wystawiony kosz, do którego można składać produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących. W piątek będą wydawane paczki.
4. Najpiękniejszym wzorem adwentowego oczekiwania na przyjście Pana jest Maryja. Starajmy się naśladować Jej bezgraniczne zawierzenie oraz oddanie Bogu i ludziom. Wyrazem tego będzie nasz udział w roratach, rekolekcjach i dniach skupienia.
5. Zapraszam do pomocy przy ubieraniu kościoła w czwartek od godz. 1200.
6. W niedzielę 24 grudnia Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. tylko do południa.  O północy Pasterka. Taca na Fundusz Obrony Życia.
7. W poniedziałek - Uroczystość Bożego Narodzenia Msze Św. jak w każdą Niedzielę.
8. We wtorek 26 grudnia drugi dzień świąt – porządek Mszy Św. jak w Niedzielę. Taca na budowę świątyń w naszej diecezji.
9. Wizyta duszpasterska – kolęda rozpocznie się po Świętach Bożego Narodzenia. Tradycyjnie od Grądów. Ofiary w trakcie kolędy będą przeznaczone na witraż w oknie na chórze. Bóg zapłać.
· 27 XII śr od godz. 1000 – Grądy, od 1000 Chabrowa
· 28 XIIczw.  od 1000 Powstańców - Drogoszewo
· 29 XII pt od 1000 Powstańców - Rybienko
· 30 XII so od 1000 Szczęśliwa
Szczegółowy plan kolędy podam w przyszłą Niedzielę.
Bardzo proszę rodziny aby przyjechały po księdza.
10.Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
11. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała Wami.