Ogłoszenia Na II Niedzielę Zwykłą - 14.01.2024 r.

1.Dziś na Mszy św. o godz. 1100 gościmy chór akademii Pan Hilary po Mszy św. koncert kolęd.
2.We wtorek ks. Zenobiusz obchodzi swoje urodziny pamiętajmy w modlitwach o dostojnym Jubilacie.
3. W piątek 19 stycznia przypada 6 rocznica ingresu Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy o naszym biskupie w modlitwach.
4. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone podczas spotkań kolędowych.
5. W czwartek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
6. W Niedzielę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w poniedziałek 22 stycznia, Dzień Dziadka! W te dni będziemy modlić się za nasze Babcie i Dziadków, prosząc dla żyjących o zdrowie i długie lata  życia, a dla zmarłych o szczęśliwą wieczność.
7. Msze św. w tym tygodniu wyjątkowo od Pon. do sob. odprawiane będą o godz. 830, gdyż od godz. 1500 rozpocznie się wizyta duszpasterska – kolęda.
8.Porządek wizyty duszpasterskiej – kolędy. Ofiary w trakcie kolędy będą przeznaczone na witraż w oknie na chórze. Bóg zapłać.
· 15 I pon od 1500 I ks Jasna II ks Broniewskiego Targowa nr nieparzyste
·16 I wt od 1500 I ks Mickiewicza Targowa nr parzyste II ks Czackiego Powstańców Rybienko
· 17 I śr od 1500 I ks. Latoszek nr nieparzyste II ks. Latoszek nr parzyste i Al. Wolności parzyste Rybienko
·18 I czw od 1500 I ks. Kolonijna II ks. Jeziorna Jodłowa Warszawska Skarżyńskiego
·19 I pt od 1500 I ks. Przelotowa II ks. Ogrodowa
·20 I sob. od 1000 Staszica od łąk II ks. Wołoskiego Lenartowicza Poniatowskiego Kolejowa
·22 I pon od 1500 I ks Sobieskiego Batorego Al. Wolności Drogoszewo II ks Słowackiego Graniczna
·23 I wt od 1630 I ks. Jagiellońska Zaciszna II ks. Malinowa Mała
Bardzo proszę rodziny aby przyjechały po księdza.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała Wami,
10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni numer tygodnika „Idziemy”.