Ogłoszenia Na II Niedzielę Wielkiego Postu - 25.02.2024 r.

1.Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.
2. Dzisiaj Gorzkie Żale o godz. 1530, serdecznie zapraszam.
3. Do sakramentu
Małżeństwa przygotowują się Andrzej Strzelczyk kaw. i Magdalena Jaworowska panna oboje z par św. Mateusz Ap. i Ew w Warszawie.
4. W tym tygodniu przypada, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek idę do chorych o godz. 1000 Msza wynagradzająca o 1800. Spowiedź od 1530. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 830 , następnie różaniec i adoracja.
5.Droga Krzyżowa w piątki:
* godz.1630 – dla dzieci,
* godz. 1730 – dla młodzieży i dorosłych. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszam.
6. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 3 III w III Niedzielę Wielkiego Postu trwać będą do środy 6 III. Wygłosi je ks. Michał Podgórski z par.  św. Józefa w Ciechanowie. W pon, wt. I sr Msze św. z nauką dla dorosłych o godz. 830 , 1600 i 1800. Już dziś proszę Was o modlitwę za rekolekcjonistów             i spowiedników oraz o zarezerwowanie sobie czasu by wziąć udział  w rekolekcjach i w ten sposób przygotować się do Wielkanocy. Spowiedź w czasie Mszy św.
7. W przyszłą Niedzielę będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, prace i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10.W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariannę Pikora. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…