Ogłoszenia Na II Niedzielę Adwentu - 10 XII 2023 r

1. II niedziela Adwentu jest Dniem Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
2. W kościele jest wystawiony kosz, do którego można składać produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących.
3. Najpiękniejszym wzorem adwentowego oczekiwania na przyjście Pana jest Maryja. Starajmy się naśladować Jej bezgraniczne zawierzenie oraz oddanie Bogu i ludziom. Wyrazem tego będzie nasz udział w roratach, rekolekcjach i dniach skupienia.
4. Rekolekcje w naszej Parafii 14, 15 i 16 XII  czw. pt. sob. godz. 830 1600 i 1800 poprowadzi je ks. Mariusz Sobek proboszcz w par w Zawadzie i diecezjalny duszpasterz Kół Żywego Różańca Diecezji Opolskiej. Zaplanujmy sobie czas.
5. Roraty codziennie o godz. 645. Zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych do uczestnictwa w roratach. Na roraty przychodzimy z lampionami.
6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 1100 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
7. Świece Caritas duże po 20 zł małe po 10 zł Opłatki przed ołtarzem ofiary za opłatki będą przeznaczone na witraż w naszym kościele – Bóg zapłać.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała Wami.