Wróć do listy

Poprzedni Proboszczowie


1.  Ks. Kan. Eugeniusz Leda
- data urodzenia: 1955 r.                                     
- data święceń kapłańskich: 1984 r.
- proboszcz parafii od 01.12.2013 – 30.06.2018


2. Ks. Piotr Ejsmont
    - data urodzenia: 1962 r.                                    
    - data święceń kapłańskich: 1989 r.
    - lata posługi w parafii: 05.07.2009 – 01.12.2013
   
3. Ks. Kan. Zenobiusz Mosakowski
  
  - data urodzenia: 1934 r.                                      
    - data święceń kapłańskich: 1959 r.
    - lata posługi w parafii: 15.07.1984 – 05.07.2009
 
4. Ks. Kan. Jerzy Dębowski