Wróć do listy

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września 2019 r. uczniowie, nauczyciele i rodzice Szkoły Podstawowej nr 3 uczestniczyli w Eucharystii, rozpoczynającej nowy rok szkolny 2019/2020. W kościele Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym, uczniowie, nauczyciele i rodzice modlili się o Boże błogosławieństwo w nowym roku nauki. Mszy św. przewodniczył ks. Jarosław Balikowski. W czasie homili zachęcał uczniów do pracy nad sobą aby rozwijać swoją osobowość i uzyskać dobre wyniki w nauce. Po Eucharystii wszyscy udali się na kolejna część uroczystości, która odbyła się w Zespole Szkół w Rybienku Leśnym.
Przypominamy również, ze furtka pomiędzy szkołą a kościołem będzie od dziś codziennie rano otwarta i tym samym zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli na krótką modlitwę przed zajęciami szkolnymi.