Wróć do listy

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września społeczność Zespołu Szkół w Rybienku Leśnym uczestniczyła w Eucharystii, rozpoczynającej nowy rok szkolny 2018/2019. W kościele Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym, uczniowie, nauczyciele i rodzice modlili się o Boże błogosławieństwo w nowym roku nauki. Mszy św. przewodniczył ks. Jarosław Balikowski. W czasie homili zachęcał uczniów do pracy nad sobą aby rozwijać swoją osobowość i uzyskać dobre wyniki w nauce. Oprawę liturgii przygotowała młodzież szkolna. Po Eucharystii wszyscy udali się na kolejna część uroczystości, która odbyła się w Zespole Szkół w Rybienku Leśnym.
Przypominamy również, ze furtka pomiędzy szkołą a kościołem będzie od dziś codziennie rano otwarta i tym samym zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli na krótką modlitwę przed zajęciami szkolnymi.