Parafia Matki Bożej Królowej Polski
Wyszków - Rybienko Leśne
ul. Władysława Broniewskiego 1
07-201 Wyszków
Tel. (29) 742 36 55
email: parafia@parafiarybienkolesne.pl

Wróć do listy

Święte Triduum Paschalne 2020

Tegoroczne święta Paschalne bez wiernych w świątynii. Wierni przeżywali w swoich domowych kościołach celebrację Liturgii Triduum Paschalnego. W ostatnich tygodniach przyzwyczailiśmy się mówić, że dobrze nam było przed epidemią, a trudno po przyjściu koronawirusa. Dziękujemy naszym parafianom za to, że mogliśmy w tym wyjątkowym czasie Świąt Wielkanocnych, łączyć się we wspólnej modlitwie w kościele i w czasie transmisji nabożeństw z naszego kościoła.
Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do piękna liturgii Triduum Paschalnego i świętowania Wielkiej Nocy.