Wróć do listy

Nabożeństwa Różańcowe Konkurs na "Najpiękniejszy Różaniec"

Październik jest miesiącem modlitw z Różańcem. Przez cały miesiąc dzieci i dorośli uczestniczyli w Nabożeństwach różańcowych w naszym kościele. Dlatego już we wrześniu został ogłoszony w naszej szkole podstawowej w Rybienku Leśnym konkurs na wykonanie "Najpiękniejszego Różańca".
Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, orzechów, jarzębiny, drewnianych koralików, makaronu, chrupek, nakrętrek itp. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się wielka, komisja nagrodziła Wszystkich, którzy wykonali różańce słodkimi upominkami.
Wystawa prac konkursowych została wyeksponowana w szkole a obecnie można ją podziwiać w naszym kościele parafialnym.
 
Organizatorką konkursu była Pani katechetka Aneta Palesa.
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii konkursowej.