Koncert kolęd w wykonaniu Pani Alicji Mieszało

W wesołej i miłej atmosferze upłynął niedzielny dzień w naszej parafii. 27 stycznia po mszy św. o godzinie 11.00 w naszym kościele odbył się koncert kolęd w wykonaniu Pani Alicji Mieszało. Podczas godzinnego występu artystka zaśpiewała najpiękniejsze polskie kolędy. Ciekawym momentem, który przypodobał się wszystkim, było wykonane w bardzo ciekawej aranżacji kolędy "Dzisiaj w Betlejem".
Na koncert przybyło wiele osób, które chciały posłuchać kolęd w wykonaniu Pani Alicji Mieszało. Publiczność zgromadzona na koncercie była oczarowana głosem naszej solistki. Kolędy i pastorałki sprawiają, że święta Bożego Narodzenia są jeszcze piękniejsze. Za uczestnictwo w koncercie i wspólne kolędowanie składamy wszystkim słowa „Bóg Zapłać”.