Wróć do listy

Ogłoszenie na IX Niedzielę Zwykłą - 02.06.2024 r.

1. Dziś Nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją o godz. 1730. Codziennie do piątku po Nabożeństwie procesja. Nabożeństwo Adoracyjne  z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 1100, zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej, będą zbierane również ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
2. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Michał Kwiatkowski kaw z par św. Rodziny w Wyszkowie i Aleksandra Bluszko panna z par tut.
3. Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicowych za dar ołtarza.
4. Bóg zapłać wszystkim którzy zatroszczyli się o oprawę procesji Bożego Ciała zwłaszcza do przygotowania ołtarzy, Panom z asysty, ministrantom, dzieciom komunijnym i rocznicowym, policji a przede wszystkim Wam drodzy parafianie i goście za obecność, która jest wyrazem naszej wiary i miłości do Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

5. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Jest to I czwartek miesiąca Modlimy się o dobre liczne i święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne Po procesji poświęcenie wianków.
6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji uroczystości nie ma postu. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa. Jest to również I piątek miesiąca, spowiedź przed i w trakcie nabożeństwa.
7. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Serca Maryi.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.