Ogłoszenia parafialne XXXI Niedziela Zwykła - 3 listopada 2019

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Przez cały listopad po Mszy św. modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.
3. Do piątku włącznie, możemy uzyskać Odpust Zupełny dla Duszy w czyśćcu cierpiącej. Warunki zyskania odpustu to: nawiedzenie cmentarza, przyjęcie Komunii Świętej oraz odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego.
4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecam tygodnik „Idziemy”.
5. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.
6. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.
7. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy ś.p. Tadeusza Glinkę Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...