Ogłoszenia parafialne XXVIII Niedziela Zwykła - 13 październik 2019

1. Dziś XIX Dzień Papieski – zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspomagającą naukę młodzieży zdolnej, ale pochodzącej z mniej zamożnych rodzin.
2. W zakrystii zbierane są również ofiary na utrzymanie naszego cmentarza po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.
3. Dziś nabożeństwo Różańcowe połączone z procesją fatimską o godz. 17.30.
4. Bóg zapłać Nowożeńcom Karolinie Kopania i Pawłowi Ślusarz za kwiaty zdobiące nasz kościół.
5. Jutro w sposób szczególny pamiętamy o Nauczycielach i Pracownikach Szkół, którzy obchodzą swoje święto. Wspierajmy Ich naszą modlitwą w trudzie wychowania młodego pokolenia.
6. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej w pozostałe dni dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych 17.30, wszystkich serdecznie zapraszam.
7.W środę 16 X przypada 41 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
8.W sobotę na godz. 10.00 zapraszam chętnych do prac porządkowych przy kościele.
9. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny taca na misje.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecam tygodnik „Idziemy”.
11. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.
12. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Naszych bliskich polecamy Bogu w wypominkach. Zostały przygotowane kartki wypominkowe, na których możemy wpisywać imiona zmarłych.
13. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.
14. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy ś.p. Marka Panasa, Wieczny odpoczynek racz mud dać Panie.