Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła - 6 październik 2019

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca nabożeństwo adoracyjne po Mszy św. o godz. 11.00. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe.
2. Taca na Dom Siostry Faustyny. Ofiary na utrzymanie naszego cmentarza będą zbierane w przyszłą niedzielę.
3. Bóg zapłać Nowożeńcom Anecie Greszta i Marcinowi Góreckiemu za kwiaty zdobiące nasz kościół.
4. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Kamil Bala i Urszula Roicka oboje z par tut. Marcin Płochocki kaw z par. tut. i Anna Dorocka panna z par. św. Ap. Szymona i Tadeusza w Szelkowie.
5. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej w pozostałe dni dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych 17.30, wszystkich serdecznie zapraszam.
6. W sobotę po Mszy św. i Różańcu spotkanie rodzin intronizacyjnych serdecznie zapraszam.
7. W najbliższą niedzielę 13 października rocznica Objawień Fatimskich, na godz. 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. O godz. 17.30 Różaniec z procesją ze świecami.
8. Przyszła niedziela, jak słyszeliśmy w liście Biskupów, to Dzień Papieski. Jak co roku w tym dniu przeprowadzone będą zbiórki do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga finansowo młodzieży zdolnej, a pochodzącej z ubogich rodzin, w kontynuowaniu nauki przez fundowanie stypendiów.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym parafianom, którzy wczoraj pomagali przy pracach porządkowych w kościele i wokół kościoła. Zapraszam tych którzy brali udział w pracach w sobotę na godz. 15.00.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.
11. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
12. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.