Ogłoszenia parafialne XXVI Niedziela Zwykła - 29 września 2019

1. We wtorek rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy Różańcowej zachęcam do udziału w Nabożeństwach Różańcowych które w naszym Kościele będą odprawiane dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych 17.30.
2. W czwartek wspominamy św. Michała Archanioła – patrona naszej Katedry wiernym, którzy nawiedzą Katedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga udziela się odpustu zupełnego.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca modlimy się o powołania, o godz. 17.00 spotkanie modlitewne Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, i I piątek miesiąca spowiedź u chorych od 10.00, w kościele od 17.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu, po Różańcu Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania. W sobotę po Mszy św. Litania do Matki Bożej i Różaniec.
4. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
5. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Kamil Bala i Urszula Roicka oboje z par tut. Marcin Płochocki kaw z par. tut. i Anna Dorocka panna z par. św. Ap. Szymona i Tadeusza w Szelkowie.
6. Zapraszam w sobotę na godz. 10.00 chętne osoby do sprzątania kościoła.
7. Pielgrzymka do Częstochowy się nie odbędzie z powodu braku chętnych.
8. W przyszłą niedzielę nie będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”
10. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
11. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.