Ogłoszenia parafialne XXIV Niedziela Zwykła - 13 września 2020

1. Dziś taca na Seminarium Duchowne. Z racji 13 dnia miesiąca o godz. 17.30 nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami.
2. Przypominam, że Siostry Loretanki zapraszają na odpust do Loretto na godzinę 13.00 Mszę św. będzie sprawował abp Salvatore Pennacchio Nuncjusz Apostolski w Polsce.
3. Bóg zapłać nowożeńcom Piotrowi Staniszewskiemu i Ewelinie Szymańskiej za kwiaty zdobiące nasz kościół.
4. Zapraszam chętnych chłopców na ministrantów w sobotę na zbiórkę o godz. 10.00.
5. Rozpoczynam nabór dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszam uczniów klas 8 i starszych do zgłaszania się. Wkrótce będzie pierwsze spotkanie organizacyjne (koniec września/początek października).
6. Od października będzie prowadzony w naszej parafii kurs przedmałżeński osoby które mają zamiar zawrzeć ślub w przyszłym roku proszę o zgłaszanie się do zakrystii.
7. W poniedziałek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
10. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
11. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Stanisławę Skoczeń. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…