Ogłoszenia parafialne XXII Niedziela Zwykła - 30 sierpnia 2020

1. Bóg zapłać nowożeńcom Kamilowi i Paulinie Juszczyńskim za kwiaty zdobiące nasz kościół.
2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
3. We wtorek 1 września, przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętamy w naszych modlitwach o tych, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny.
4. Również we wtorek 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Kościół apeluje o to aby udział dzieci i młodzieży w katechezie szkolnej był pełen świadomego zaangażowania. Zapraszam na Mszę św. na godz. 8.00 wszystkich uczniów i nauczycieli. Będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów.
5. Wszystkich pierwszoklasistów ze szkół podstawowych zapraszam za tydzień z tornistrami i przyborami szkolnym na uroczyste błogosławieństwo i poświęcenie podczas Mszy Św. o godz. 11.00. Przypominam rodzicom, że edukacja szkolna i katechetyczna powinna być przedmiotem ich szczególnej troski. Podczas ślubowania małżonkowie zobowiązywali się do katolickiego wychowania potomstwa.
6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o dobre i święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne. W piątek o 10.00 idę do chorych po południu od 17.30 spowiedź. W sobotę po Mszy św. Różaniec i Adoracja.
7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. W minionym tygodniu zostały pomalowane ościeżnice drzwi pod chórem i jedna zamontowana wiodąca na chór.
10. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
11. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Kazimierza Falaka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…