Ogłoszenia parafialne XXI Niedziela Zwykła - 25 sierpnia 2019

1. Dzisiejsza niedziela to już ostatnia wakacyjna. Pamiętajmy o tych, którzy wypoczywają jeszcze na wakacjach, aby szczęśliwie powrócili do swoich domów i rodzin.
2. Bóg zapłać Jubilatom Dorocie i Robertowi Wrzesińskim za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Tomasz Kielar kaw z par. tut. Anita Koczara panna z par. św. Rodziny w Wyszkowie, Arkadiusz Skoczylas kaw. z par tut. Luiza Pikora panna z par. św. Ap. Piotra i Pawła w Pniewie, Igor Zabicki kaw. z par św. Idziego w Wyszkowie Paulina Chawłowska panna z par tut. 4. Jutro 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, nasze myśli i serca kierujemy na Jasną Górę, by uczcić Najświętszą Maryję Panna Częstochowską. Jest to również dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej parafii po Mszy św. porannej Wystawienie Pana Jezusa do godz. 10.00 i od 11.00 do Mszy św. wieczornej. Zechciejmy przyjść w ciągu dnia na chwilę modlitwy.
5. W przyszłą niedzielę 1 września przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o modlitwie w intencji poległych w obronie ojczyzny. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
6. W przyszłą niedzielę w zakrystii będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
7. Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2 września w poniedziałek o godz. 10.00. Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania wcześniej z sakramentu pokuty, by z czystym sercem rozpocząć rok szkolny.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
9. Informuje, że w minionym tygodniu zostało wprawione okno za witrażem w którym zostały wymienione szyby koszt wymiany szyb to 1500 zł. Trwają nadal prace przy malowaniu dachu kościoła jeśli będzie pogoda jutro będą kontynuowane.
10.Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
12. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża by się Wami opiekowała.