Ogłoszenia parafialne XX Niedziela Zwykła - 16 sierpnia 2020

1. Trwa miesiąc sierpień, czas pielgrzymek na Jasną Górę pamiętajmy o pielgrzymach w naszych modlitwach, jest to również miesiąc rocznic narodowych i trzeźwości.
2. W sobotę wspominamy Maryję Królową.
3. W minionym tygodniu na ramiona odnowionego krzyża misyjnego przy kościele zostały założone ochronne blachy dla zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi.
4. Również w minionym tygodniu został ułożony chodnik od furtki do plebanii koszt materiału to 1300 zł. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się do tego dzieła i tym którzy ułożyli.
5. Trwają jeszcze prace przy dociepleniu naszego kościoła już od strony zakrystii.
6. Zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy”.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.