Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela Zwykła - 4 sierpnia 2019

1. Miesiąc sierpień to czas pielgrzymek na Jasną Górę do tronu Matki i Królowej Polski. Pamiętajmy w modlitwie o tych którzy będą szli ze swoimi i naszymi intencjami z Warszawy wychodzą pielgrzymki: Paulińska, Akademicka, Praska, Rodzin i Niepełnosprawnych. Wielu z nas pragnęłoby się dołączyć ale z różnych względów nie może. Będziemy łączyć się duchowo z pielgrzymami i również
polecać Matce Bożej intencje narodowe, parafialne i osobiste.
2. Jest to również miesiąc trzeźwości włączmy się w to postanowienie.
3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9 i 11 będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza.
4. Po Mszy św. o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
5. We wtorek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. 6. Bóg zapłać Nowożeńcom Jagne Upward i Wojciechowi Wacławczyk za kwiaty zdobiące nasz kościół.
7. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża - patronki Europy.
8. W sobotę święto św. Wawrzyńca - diakona.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
10.Podziękowanie...
11. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża by się Wami opiekowała, tym którzy jadą na urlopy dobrego wypoczynku.
12. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
13.W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy s.p. Marcina Kaczmarka jak również polećmy naszych zmarłych, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.