Ogłoszenia parafialne XVII Niedziela Zwykła - 28 Lipca 2019

1. Dzisiaj w czasie każdej Mszy św. grupa ewangelizacyjna zachęca do odmawiania różańca rodzinnego a po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów.
2. Nowożeńcom Karolinie Biernackiej i Erwinowi Puchała dziękuję za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. W czwartek 1 sierpnia przypada 75 rocznica Powstania Warszawskiego, modlimy się za poległych podczas Powstania. O godz. 17.00 będą biły dzwony przypominając nam to wydarzenie, zatrzymajmy się w tej chwili i pomyślmy o tych młodych ludziach którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.
4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek o godz. 18.20 spotkanie i modlitwa Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, po Mszy św. adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań kapłańskich. W piątek idę do chorych o godz.10, spowiedź i Adoracja w kościele od 18.30. W sobotę po Mszy św. Różaniec i Adoracja.
5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Nabożeństwo Adoracyjne i będą również zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
6. Zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy”.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
8. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniam o modlitwie polecając opiece Patronów.
9. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Tadeusza Kołodziejskiego i Mariannę Rzemek Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…