Ogłoszenia parafialne XVI Niedziela Zwykła - 19 lipca 2020

1. Przed nami kolejny tydzień wakacji - niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu właśnie służy niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem.
2. Bóg zapłać nowożeńcom Aleksandrze Jakubek i Maciejowi Bogdańskiemu za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Kamil Juszczyński i Paulina Juszczyńska zd Fabisiak Aleksander Deluga i Magdalena Paluch oboje z par św Rodziny w Wyszkowie Piotr Staniszewski i Ewelina Szymańska oboje z par. św. Małgorzaty w Zatorach.
4. W przyszłą niedzielę, 26 lipca zapraszam użytkowników wszelkich pojazdów na Mszę Św. po Mszy Św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Modlić się też będziemy za solenizantów z okazji Święta Św. Jakuba i Św. Krzysztofa
.
5. Trwają prace przy docieplaniu naszego kościoła.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzę udanego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga niema odpoczynku. Nie zapominajmy, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej ścieżce. Nie bójmy się manifestować naszej wiary i przynależności do kościoła.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.