Ogłoszenia parafialne XIX Niedziela Zwykła - 9 sierpnia 2020

1. Dzisiaj o godz. 18.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w łączności z pielgrzymami. Od wtorku do piątku przed Mszą, a w poniedziałek po Mszy św. nowenna przed Uroczystością Wniebowzięcia NMP. Serdecznie zapraszam.
2. W czwartek z racji 13 dnia miesiąca o godz. 18.30 nabożeństwo fatimskie po Mszy św. procesja ze świecami.
3. Zapraszam wszystkich Energetyków na Mszę św. w ich intencji 13 VIII w przeddzień ich święta by św. Maksymilian Kolbe wypraszał potrzebne łaski a zmarłych upraszał życie wieczne.
4. W sobotę, 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – prawda wiary o tym, iż Maryja po ziemskim życiu z ciałem i duszą została wzięta do nieba. Msze Św. jak w niedzielę. Po każdej Mszy Św. poświęcenie kwiatów i ziół. Jest to również 100 rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 roku zwanej „Cudem nad Wisłą” – bohaterskiej obrony Warszawy i Europy przed nawałnicą bolszewicką.. W naszej parafii uroczysta Msza św. o godz. 9.00, następnie przejście przed pomnik.
5. W minionym tygodniu został odnowiony krzyż misyjny przy kościele.
6. Zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy”.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś. p. Halinę Tomasik wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…