Ogłoszenia parafialne XII Niedziela Zwykła - 21 czerwca 2020

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórką do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Damian Komorowski kaw. i Anna Dziubłowska panna oboje z par tut., Arkadiusz Przewoźny kaw. z par. św. Wawrzyńca w Warszawie i Eliza Marlena Wachowicz panna z par. św. Klemensa w Warszawie, Kamil Tranczewski kaw. z par. św. Rodziny w Wyszkowie i Klaudia Olga Łukaszewicz panna z par tut.
3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci będą przeżywały rocznicę I Komunii św. od wtorku rocznicowy biały tydzień. Msze wieczorne rozpoczynać się będą bezpośrednio po Nabożeństwie czerwcowym.
4. Trwa miesiąc czerwiec Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 17.30 w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej. Serdecznie zapraszam, zwłaszcza tych, którzy jeszcze nie byli.
5. We wtorek przypada Dzień Ojca – pamiętajmy w modlitwie za Ojców aby byli troskliwymi i kochającymi, a ci którzy przeszli do Pana by otrzymali nagrodę życia wiecznego. Jest to również dzień imienin ks. Zenobiusza pamiętajmy o modlitwie.
6. We wtorek o godz. 19.00 próba dzieci kl. 3a przed I Komunią św.
7. W środę 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi.
8. W środę o godz. 19.00 próba dzieci kl. 3b przed I Komunią św.
9. W czwartek i piątek o godz. 19.00 spowiedź dzieci i rodziców przed I Komunią św.
10. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży, rodzicom i wychowawcom, że każde dzieło by było dobrze zakończone powinno być ofiarowane Panu Bogu. W naszym kościele Msza Św. dziękczynna z prośbą o Bł. Boże na czas wakacji w piątek o godz. 18.00.
11. W sobotę o godz. 12.00 pierwsza grupa dzieci przystąpi do I Komunii św., natomiast druga grupa w niedzielę o godz. 1300. Ogarnijmy dzieci w tych dniach naszą modlitwą.
12. Pamiętajmy o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. i o modlitwie. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, życzę dobrego wypoczynku. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.
13. Zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy”.
14. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
15. Mam wielką prośbę do osób, które na swojej posesji mają kapliczki, aby zgłosili się po Mszy św. do zakrystii. Serdecznie dziękuję.
16. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
17. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Bronisławę Frąckiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…