Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Wielkanocna - 9 maja 2021

1. Dziś ofiary zebrane na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchowne naszej Diecezji Bóg zapłać.
2. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Piotr Borys kaw z par. tut. i Natalia Kaczyńska panna z par. św. Ap. Piotra i Pawła w Pniewie.
3. W naszym kościele nabożeństwa majowe od wtorku do piątku i w Niedzielę o godz. 17.30, a w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej. Serdecznie zapraszam.
4. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.
5. W czwartek 13 maja nabożeństwo majowe połączone z fatimskim i procesją ze świecami, następnie Msza św.
6. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Św. przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
8. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli przygotować do wczorajszej Mszy św. na cmentarzu i tym, którzy uczestniczyli. Serdeczne podziękowania rodzinie Czyżak za wypożyczenie namiotu.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
11. Jednorazowe maseczki, można otrzymać przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii.
12. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.