Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkanocna - 10 maja 2020

1. Przypominam, że w naszej świątyni może przebywać 19 osób jednocześnie. Wszystkim którzy się nie zmieszczą proponuję, żeby pozostać na zewnątrz świątyni.
2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
3. Trwa miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 17.30. A w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej.
4. W środę 13 maja wspomnienie N.M.P. z Fatimy, rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie w tym roku połączone z Mszą Św.

5. Zachęcam do czytania tygodnika Idziemy.
6. W czwartek na godz.19.00 zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Wszystkim parafianom i gościom w tym trudnym czasie pandemii życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.