Ogłoszenia parafialne Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 24 maja 2020

1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przez kolejne dni majowe razem z Maryją oczekujemy na Zesłanie Ducha Świętego. Z codzienną Eucharystią i majowym nabożeństwem łączymy nowennę do Ducha Świętego. Włączmy się w tę modlitwę, wiedząc jak bardzo jest nam potrzebne Jego Światło i pociecha.
2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocy i tym samym czas Komunii wielkanocnej!
3. We wtorek 26 maja Dzień Matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.
4. W czwartek przypada 39 rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego.
5. W minionym tygodniu schody i podjazd do kościoła został obłożony piaskowcem w tym tygodniu będą prace wykończeniowe.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
7.Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.