Ogłoszenia parafialne Uroczystość Świętej Rodziny - 29 grudnia 2019

1. Dziś Niedziela - Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
2. We wtorek 31 grudnia ostatni dzień 2019 roku. O godz. 16.00 Msza św. i nabożeństwo dziękczynno - przebłagalne.

3. Bóg zapłać nowożeńcom Żanecie Polita i Mateuszowi Kopka za kwiaty zdobiące nasz kościół.
4. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Rafał Karol Powierza kaw z par św. Antoniego z Lucynowa i Anna Sadłowska panna z par tut.
5. W środę 1 stycznia Nowy Rok – celebrujemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Pokoju. Msze Św. jak w każdą niedzielę.
6. W tym tygodniu przypada I czwartek modlimy się o powołania, kapłańskie zakonne i misyjne o godz. 15.30 spotkanie modlitewne Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, po Mszy św. opłatek i I piątek miesiąca spowiedź u chorych od 10.00, w kościele od 15.30 i adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania, następnie spotkanie rodzin intronizacyjnych. Po Mszy św. zapraszam Ministrantów z rodzicami na spotkanie opłatkowe. W sobotę po Mszy św. Różaniec i Adoracja.
7. Najbliższa niedziela to również I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
8. W tym tygodniu rozpocznie się wizyta duszpasterska rodzin – tzw. kolęda.
-3 I Piątek od godz. 13.00 – Grądy -4 I Sobota od godz. 10.00 - ul. Powstańców od mostku do Deskurowa i od Deskurowa do mostku. Bardzo proszę rodziny aby przyjechały po księdza.
9. Od 7 stycznia Msze św. w Pon. Czw. Pt i Sob. Odprawiane będą o godz. 8.30 natomiast Wt. i Śr. o godz. 15.00 ze względu że w te dwa dni mam lekcje w szkole od rana a później jest kolęda. Ofiary składane na kolędzie będą przeznaczone na dokończenie inwestycji rozpoczętych w tym roku i zrobienie nowych drewnianych mebli do zakrystii. Już dziś składam serdeczne staropolskie Bóg zapłać.
10. Osoby które zamówiły w styczniu Mszę św. proszę o kontakt w zakrystii.
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
12. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
13.Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i Szczęśliwego Nowego Roku a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask, a Matka Boża opiekowała się Wami.