Ogłoszenia parafialne Uroczystość Ofiarowania Pańskiego - 2 lutego 2020

1. Dziś 2 lutego – Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Święto Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji Sióstr i Braci zakonnych. Taca na zakony klauzurowe.
2. Po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
4. W tym tygodniu przypada I czwartek modlimy się o powołania, kapłańskie zakonne i misyjne o godz. 15.30 spotkanie modlitewne Stowarzyszenia Krwi Chrystusa i I piątek miesiąca spowiedź u chorych od 10.00, w kościele od 15.30 i adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania, następnie spotkanie rodzin intronizacyjnych.
5. Składam serdeczne Bóg zapłać tym osobom które, przyszły pomóc przy rozbieraniu dekoracji Bożonarodzeniowych.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
7. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. W Minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty ś.p. Bogusławę Końską, Krzysztofa Kubalskiego i Stanisława Skoczylasa. Wieczny odpoczynek…