Ogłoszenia parafialne Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 4 kwietnia 2021

1. Dziś Niedziela Wielkanocna przezywana w czasie pandemii. Trwamy w Oktawie Święta Zmartwychwstania Pańskiego, poprzez którą w sposób szczególny Kościół obchodzi pamiątkę zwycięstwa Zbawiciela. Dodatkowa Msza św. o godz. 12.00. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
2. Jutro Poniedziałek Wielkanocy – drugi dzień Świąt. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3. Od wtorku do soboty nowenna do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św.
4. W piątek, z racji Oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.
5. W przyszłą niedzielę zwaną „Przewodnią” przypada Święto Miłosierdzia Bożego, zostało ustanowione z mocy samego Jezusa, który za pośrednictwem Św. Siostry Faustyny polecił obchodzenie święta Miłosierdzia w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Warto też wspomnieć o szczególnej łasce jaką Pan Jezus obiecał: „Kto w tym dniu przystąpi do źródeł Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar”. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Jest to również święto patronalne Caritas.
6. Serdeczne Bóg Zapłać wszystkim którzy przyczynili się do dobrego przeżycia świąt.