Ogłoszenia parafialne Niedziela Świętej Rodziny - 27 grudnia 2020

1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Niech ta niedziela stanie się okazją do wspólnej modlitwy za nasze rodziny.
2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do dekoracji świątecznej naszego kościoła i placu wokół.
3. W czwartek 31 grudnia ostatni Dzień Roku Pańskiego 2020. O godz. 15.30 nabożeństwo dziekczynno - przebłagalne i Msza Św. dziękczynna.
4. W piątek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, rozpoczynamy Nowy Rok Anno Domini 2021. Msze Św. jak w niedziele. Przypominam, że jest to pierwszy piątek miesiąca, w tym dniu można spożywać pokarmy mięsne.
5. W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca – o godz. 8.30 Msza Św. wynagradzająca, następnie różaniec.
6. W przyszłą niedzielę 3 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.