Ogłoszenia parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego - 10 stycznia 2021

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra w liturgii rozpoczyna się Okres Zwykły. Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd i utrzymanie bożonarodzeniowych dekoracji do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 Błogosławieństwo dzieci które były ochrzczone w minionym roku.
3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Mateusz Płochocki kaw i Anna Grzanka panna oboje z par tut.
4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 koncert kolęd w wykonaniu p Alicji Mieszało. Serdecznie zapraszam.
5. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Bóg zapłać” również za ofiary złożone podczas Mszy św. kolędowych.
6. Od przyszłego poniedziałku ciąg dalszy Mszy św. kolędowych.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
9. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Henrykę Marchel. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…