Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu - 14 marca 2021

1. Gorzkie Żale dzisiaj i w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.30, serdecznie zapraszam.
2. W piątek Uroczystość Św. Józefa. Można spożywać pokarmy mięsne.
3. Droga Krzyżowa w piątki:
-godz.16.30 – dla dzieci,
- godz. 17.30 – dla młodzieży i dorosłych.
Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami.
Serdecznie zapraszam.
4. Przy ołtarzu stoi kosz „Jałmużna Wielkopostna” do którego można składać produkty żywnościowe dla najbardziej potrzebujących.
5. Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w rekolekcjach ks. Przemysławowi, który je wygłosił, spowiednikom i tym którzy przynieśli poczęstunek dla księży posługujących w czasie rekolekcji.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
7. W przyszłą Niedzielę i w Niedzielę Palmową odbędzie się zbiórka do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.