Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocna - 12 maja 2019

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – modlimy się o dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Taca na Seminarium Duchowne. Ten tydzień to czas szczególnej modlitwy o powołania i za powołanych. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
2. W naszym kościele nabożeństwa majowe od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 17:30. A w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej.
3. Bóg zapłać nowożeńcom Katarzynie Śliwińskiej i Tomaszowi Karłowicz za kwiaty zdobiące ołtarz.
4. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Kamil Marchel kaw z par tut. i Aleksandra Bielawska panna z par św. Idziego.
5. W poniedziałek 13 maja rocznica Objawień Fatimskich, o godz. 18:00 Różaniec Fatimski z procesją ze świecami.
6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, w tym tygodniu będą kontynuowane prace z dociepleniem kościoła i rozpoczniemy remont schodów.
7. Przypominam, że prace z przywróceniem dawnego wystroju prezbiterium rozpoczną się po uzyskaniu zgody od konserwatora zabytków. Osoby chcące dowiedzieć się czegoś na ten temat zapraszam na spotkanie w środę na godz. 19.00
8. Termin I Komunii św. 2 VI a rocznica 9 VI 2019.
9. W minionym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. Sławomira Milewskiego i Ks. Jerzego Dębowskiego wieczny odpoczynek…