Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Adwentu - 22 grudnia 2019

1. Dziś już ostatnia IV Niedziela Adwentu, po każdej Mszy św. można otrzymać od Harcerzy Betlejemskie Światełko Pokoju.
2. Jeszcze dziś przy ołtarzu można składać produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących.
3. Zostało jeszcze kilka świec Caritas.
4. W poniedziałek i wtorek ostatnie roraty zapraszam zwłaszcza tych którzy nie mieli jeszcze okazji.
5. We wtorek 24 grudnia Wigilia Bożego Narodzenia. O północy Pasterka. Taca podczas Pasterki na Fundusz Obrony Życia.
6. W środę 25 grudnia Uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. jak w Niedzielę.
7. W czwartek 26 grudnia drugi dzień Świąt – Święto św. Szczepana porządek Mszy św. jak w Niedzielę. Taca na budowę świątyń w naszej diecezji.
8. W piątek 27 grudnia wspomnienie Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu święcimy wino podczas Mszy Św.
9. W niedzielę 29 grudnia Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
10. Składam Serdeczne Bóg Zapłać tym Parafianom, którzy wczoraj dekorowali kościół na święta.
11. APEL Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji, dotyczący bezpieczeństwa osób starszych.
12. Koncert „Betlejem w Warszawie” 10 stycznia 2020 roku, Torwar, Warszawa! Początek o godzinie 19:00. Wydarzenie honorowym patronatem objął nasz Biskup Warszawsko-Praski Romuald Kamiński. Najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich z różnych epok, kultur i stron świata. Dochód z koncertu jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.betlejemwpolsce.pl. Bilety można nabyć w zakrystii.
13. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
14. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
15. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask, a Matka Boża opiekowała się Wami.