Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Adwentu - 20 grudnia 2020

1. Dziś już ostatnia Niedziela Adwentu.
2. Bóg zapłać panom i młodzieży, którzy pomagali wczoraj przy dekorowaniu kościoła i otoczenia na święta. Zapraszam do pomocy przy ustawianiu szopki i choinek w środę na godz. 10.00.
3. W tym tygodniu ostatnie Roraty zapraszam wszystkich, zwłaszcza tych, którzy jeszcze nie byli.
4. Opłatek z własnego kościoła jest znakiem budowania jedności wspólnoty parafialnej. Ofiary za opłatki będą wyrazem wdzięczności za pracę Pana organisty.
5. W kościele wystawiony jest kosz do którego można składać produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących. We wtorek będą rozwiezione paczki.
6. W czwartek 24 grudnia Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. tylko rano. Ostanie Roraty o godz. 645. Nie ma Mszy Św. wieczornej. Przypominam tradycyjnym poście w tym dniu. O północy Pasterka. Taca na przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.
7. W piątek Uroczystość Bożego Narodzenia Msze Św. jak w każdą Niedzielę, z racji na uroczystość nie ma postu.
8. W sobotę 26 grudnia drugi dzień świąt – porządek Mszy Św. jak w niedzielę. Taca na budowę świątyń w naszej diecezji.
9. W niedzielę 27 grudnia Święto Św. Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Zapraszam małżeństwa na odnowienie przyżeczeń małżeńskich.
10. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
12. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
13. Po Mszy św. zbieramy ofiary dla 8 miesięcznej Marysi (rodzina Pana sołtysa) chorej na nowotwór, której jedyną pomocą dla uratowania wzroku jest kosztowne leczenie w USA. Na stronie internetowej parafii i w gablocie więcej informacji i numer konta. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.