Ogłoszenia parafialne III Niedziela Zwykła - 24 stycznia 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się I komunii Św. i ich rodziców, po Mszy św. spotkanie.
2. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek dla Chorwacji dotkniętej trzęsieniem ziemi.
3. Dzisiaj zgodnie z życzeniem papieża Franciszka jest obchodzona Niedziela Biblijna. Zachęcam by wziąć do ręki Pismo Święte i przeczytać fragment, Słowa Bożego w domu.
4. Jutro 25 I obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
5. Jutro w Szkole Podstawowej odbędą się wybory na nowego patrona. Wybory odbędą się w szkole. Głosować mogą uczniowie i ich rodzice, a także nauczyciele i pracownicy. Głosowanie odbędzie się w holu głównym szkoły przy wejściu od ul. Stefana Batorego, w godzinach 7.30 – 20.00.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Bóg zapłać” również za ofiary złożone podczas Mszy św. kolędowych.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
9. W tym Roku wizyta duszpasterska zwana kolędą będzie miała inny przebieg zapraszam do kościoła na Mszę św. i modlitwę w intencji mieszkańców określonych ulic. Po Mszy św. rozdanie pamiątek kolędowych.
PLAN MSZY ŚWIĘTYCH KOLĘDOWYCH:
25 I Poniedziałek ul Latoszek, Kolonijna.
26 I Wtorek ul Przelotowa, Jeziorna.
27 I Środa ul. Ogrodowa, Jasna, Dolna.
28 I Czwartek ul. Niecała, Piaskowa, Jodłowa, Warszawska, Letniskowa, Skarżyńskiego.
29 I Piątek ul. Słoneczna, Graniczna Konwaliowa, Wołoskiego, Kolejowa.
30 I Sobota ul. Powstańców, Staszica, Dobra.
W NASTĘPNYM TYGODNIU:
1 II Poniedziałek ul. Poniatowskiego, Czackiego, Sobieskiego, Lenartowicza Broniewskiego.
3 II Środa ul. Targowa.
4 II Czwartek ul. Mickiewicza, Słowackiego, Batorego.
5 II Piątek wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w wyznaczonym terminie.
Msze św. odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 a w sobotę o godz. 9.00. Serdecznie zapraszam.
10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Liliannę Włostowską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…