Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkanocna - 26 kwietnia 2020

1. Przypominam, że od poniedziałku w naszej świątyni może przebywać 19 osób jednocześnie. Cieszę się, że nasza świątynia przez cały tydzień wypełniała się Waszą obecnością, modlitwą, życiem sakramentalnym. Dziękuję Wam kochani, za odpowiedzialne przychodzenie w maskach.
2. Dzisiaj w kościele w Polsce jest obchodzona Niedziela biblijna – IV Narodowe czytanie Pisma Świętego, w tym roku Ewangelia św. Mateusza.
3. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 17.30. A w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej.
4. 2 maja to Dzień Flagi, pamiętajmy o wywieszeniu Flagi na 2 i 3 maja na odpust parafialny.
5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca spowiedź w kościele od 17.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu, o 17.30 pierwsze nabożeństwo majowe.
6. W sobotę nabożeństwo majowe połączone z różańcem.
7. W Niedzielę 3 maja Uroczystość Królowej Polski. Msze św. o godz. 9.00, 11.00 -Suma odpustowa w nieco innym wymiarze i 18.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
8. Przyszła niedziela jest też I NIEDZIELĄ miesiąca. Nabożeństwo adoracyjne połączone z Majowym o 17.30.
9. Zachęcam do czytania tygodnika Idziemy.
10. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
11. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwę życzliwość i pamięć w dniu wczorajszym. I Bardzo Was kochani dalej proszę o modlitwę.
12. Wszystkim parafianom i gościom w tym trudnym czasie pandemii życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.